Kontakt oss

For bemanning av våre medarbeidere til prosjekter som skal settes i gang skal henvendelsen gå til epostadressen: produksjon@nrk.no.

 

For pågående prosjekter kan henvendelsene gå direkte til produksjonsutviklere og personalansvarlige under:

 

Foto: Finn Krogvig

Per Amund Solberg

Leder for Opptak og postproduksjon.

Telefon: 957 99 146
E-mail: per.amund.solberg@nrk.no

Foto: Finn Krogvig

Lena Saugen

Lena er produksjonsutvikler med ansvar for å planlegge, følge opp og bemanne folkene som jobber med opptak.

Telefon: 920 43 131
E-mail: lena.saugen@nrk.no

Foto: Øystein Hovlandsdal

Anna Carine Mostad

Anna er produksjonsutvikler med ansvar for å planlegge, følge opp og bemanne folkene som jobber med postproduksjon.

Telefon: 975 97 927
E-mail: anna.carine.mostad@nrk.no

Profilbilde av Line Rebekka

Line Rebekka Karoliussen

Personalansvarlig klipp, fargekorrigering, lyddesign og lydopptak på serier.

Telefon: 911 32 309
E-mail: line.rebekka.karoliussen@nrk.no

Foto: Øystein Hovlandsdal

Christina Kjerschow

Personalleder for sminkører, rekvisittører og kostymedesignere

Telefon: 913 03 031
E-mail: christina.kjerschow@nrk.no

Ole Bjørn Johnsen

Personalleder for fotografer og grip

Telefon: 928 60 539
E-mail: ole.bjorn.johnsen@nrk.no

Torgny Braaten

Leder for lys, scenografi og studiostab

Telefon: 913 12 609
E-mail: torgny.braaten@nrk.no

Unni Hansen

Leder for kostymører og syere.

Telefon: 908 37 929
E-mail: unni.hansen@nrk.no

Nina Grann

Leder for VFX.

Telefon: 922 19 299
E-mail: nina.grann@nrk.no